Sohbet ve Mobil Sohbet Odaları

Güzel ve anlamlı sohbetlere hazırsanız içeri girmekle başlayın. Herşey size özel ve sizler için hazırlanmıştır..

admin Aralık 9 2022

AVUSTURYA SOHBET

Gelişmiş ülke ve kapı komşu AVUSTURYA

AVUSTURYA SOHBET:

Avusturya sohbet chat ile herkese merhabalar. Bakıyorumda üzerinize ağırlık basmış. Sohbet ederken olmadık yerde telefon elinizde uyuya kalıyorsunuz. Her bir yanınız tutulup kalıyor. Peki neden sohbet chat sitesi içinde bu kadar çok vakit harcıyorsunuz?
Hepimiz aynıyız aslında yeni insanlarla tanıştığımızda heyecan basmıyor mu? Uzun süre memleketimizden uzak kalınca memleket insanımızla iki lafın belini kırmak insanı iyi hissettirmiyor mu?

Mesela ben İzmirdeyken Eskişehirli birisini görünce memleketimi yad ediyordum. Şimdi ise İzmirli görünce özlediğimi anlayıp izmiri yad ediyorum.
Hatta memleketim olarak İzmiri benimsediğimi farkettim. Yada annemi kaybettiysen bağlayan birşey kalmadığı için ekmeğimi kazandığım yer münasip geliyor galiba.

Avusturya sohbet:

Benim şehirlerarası sohbet etme şeklim uluslararası chat tede aynını hissettiriyor. Çünkü orada da insanlar meslek için eşleri için yada benzeri sebepler için bulunuyor.
Benim gibi bazen memleket özlemi sohbetine bazen de ekmeğinin sohbetini yapıyor insanlar.
Bir çoğumuz boş vakit geçirmek için geliyor. Yani her hangi bir çıkar yada arayışı yok. Aslında o boş vakti doldurmayı istemek bile bir arayış şeklidir.
Havadan sudan konuşmak bile harika gelir burada insana. Moral olur.

sohbet etmek için hazırlanmış bu güzel platformda gurbetçilerimizle aile olmak seviyeli sohbet etmek onlarla keyifli zaman geçirmek çok güzel sohbetin en güzel adresi olan kalbimdesin sohbet chat sitesi gurbetçilerimize ve her bir bireye hazırlanmış harika bir site bence sizde denemelisiniz.

güvenilir seviyeli harika bir sohbet ortamı için www.kalbimdesin.net  ailesine hoş geldiniz Keyifli Sohbetler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.